"Sektörel Ticaret Heyeti" 20-22 Ekim 2024 tarihlerinde organize edilecek

İstanbul Sanayi Odası tarafından, 20-22 Ekim 2024 tarihlerinde, Suudi Arabistan'nın Cidde ve Riyad şehirlerine yönelik "Metal Yapı ve Yapı Parçaları Sanayii" üreticilerini kapsayan "Sektörel Ticaret Heyeti" organize edilmesi planlanıyor.

Ülkemizin Suudi Arabistan pazarında ilgili sektörlerdeki ihracat payını artırmak amacıyla düzenlenecek söz konusu Ticaret Heyeti kapsamında, Suudi tedarikçi firmalar ile 2 şehirde ikili görüşmeler etkinliği organize edilecek. Heyet programı kapsamında ayrıca, iki ülke arası ticari ilişkiler ve inşaat sektörü açısından önemli yerel kurumlar da ziyaret edilecektir. 

Ticaret Bakanlığı'nın 5973 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile yürürlüğe konulan İhracat Destekleri Hakkında Karar kapsamında, katılımcıların yol, konaklama masrafları ile heyete yönelik organizasyon, tanıtım vb. masrafların %70 oranında desteklendiği söz konusu heyete katılmak isteyen firmalarımızın ekteki başvuru formunu eksiksiz doldurarak,  obtuncel@iso.org.tr adresine başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Başvurunun kesinleştirilmesi için, söz konusu heyet kapsamındaki ekonomi sınıfında uçak bileti, konaklama, toplantı ve transfer giderlerinin karşılanmasını teminen, İstanbul Sanayi Odası (İSO) Akbank Beyoğlu Şubesi (Şube kodu: 39), (Iban No: TR35 0004 6000 3900 1000 0250 99), Swift Kodu: AKBKTRIS DOLAR hesabına, firmadan ilk katılımcı için 3.200 Dolar, aynı firmadan ikinci katılımcı olması durumunda 1.000 Dolar (katılımcının iptal etmesi durumunda iade yapılmıyor) ödemenin yapılması gerekiyor.

Önemli Not: Tüm katılımcıların, heyet ile beraber seyahat etmeleri zorunluluğu ve bilet değişikliliğinin yapılmadığı önemle bilgilerinize sunulur.


Ek: Başvuru Formu